Dieta 8-godzinna

Dieta 8-godzinna – David Zinczenko, Peter Moore

Dieta 8-godzinna – autorzy: David Zinczenko, Peter Moore – to książka o bardzo popularnej i szybkiej diecie odchudzającej. Jeśli próbowałaś już wielu kuracji odchudzających i żadna się nie sprawdziła, powinnaś zapoznać się z tą książką.

Odkrycie Davida Zinczenko i Petera Moore`a pozwoliło stworzyć niezwykłą dietę ośmiogodzinną, która umożliwia bardzo szybkie zrzucenie zbędnych kilogramów. W dodatku pozwala robić to bezpiecznie i bez ryzyka dla twojego zdrowia. Masz szansę schudnąć do 5 kilogramów w ciągu tygodnia, przy czym nie będziesz musiała się zanadto maltretować.

Podczas stosowania diety 8-godzinnej nie ma potrzeby rezygnować ze swoich ulubionych potraw czy ograniczać ilości spożywanych kalorii. Oczywiście pod warunkiem zachowania zdrowego rozsądku. Nie możesz zacząć się nagle obżerać bez opamiętania, licząc na uzyskanie szczupłej sylwetki. Jeśli jednak twój sposób odżywiania będzie rozsądny, szybko osiągniesz upragnioną wagę.

Znani i szanowani badacze, zajmujący się odchudzaniem i zdrowiem, odkryli sposób odżywiania, którego podstawą jest czas jedzenia, a nie jego rodzaj. To właśnie dieta 8-godzinna. Polega ona na wyznaczeniu ośmiogodzinnego okna w ciągu doby, kiedy możesz jeść wszystko, na co masz tylko ochotę. Pozostałe 16 godzin zostaje z kolei przeznaczone na trawienie pokarmów oraz regenerację organizmu.

Dieta Zinczenko i Moore’a działa na innym poziomie niż pozostałe diety – wzmacnia działanie mitochondriów – źródeł energii w komórkach ciała. W efekcie spowolnieniu ulegają procesy starzenia się organizmu, a także spada ryzyko wystąpienia wielu chorób: raka, chorób serca, Alzheimera, cukrzycy i wielu innych.

Najbardziej niezwykłą cechą diety 8-godzinnej jest fakt, że nie ma tutaj mowy o żadnych złych pokarmach, jakich człowiek powinien unikać. Można powiedzieć, że wszystko jest dla ludzi dostępne. Nie znajdziemy w zasadach diety żadnych limitów kalorii, żadnych ograniczeń w jedzeniu. Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś cieszyła się smakiem swoich ulubionych potraw.

Czego nauczy się książka pt. Dieta 8-godzinna? Przede wszystkim dowiesz się, jak najlepiej wykorzystać wszystkie zalety tej diety. Poznasz ją bardzo dokładnie. W książce zostały opisane 8-godzinne pokarmy energetyczne, które zapewnią ci doskonałe odżywienie organizmu. Znajdziesz też tutaj komplet specjalnych przepisów, które są dostosowane do ośmiogodzinnego trybu odżywiania.

Co jest najważniejsze? Będziesz mogła chudnąć bez ograniczeń i zbyt dużych wyrzeczeń.

Dieta 8-godzinna – moja opinia

Dieta jest bardzo interesująca. Zastanawiałam się jednak nad kwestią braku ograniczeń w jedzeniu. Na początku nieco mnie to niepokoiło. Do czasu, kiedy sama przetestowałam dietę. Jej twórcy mieli naprawdę dobry pomysł z brakiem ograniczeń. Nie wiem, jak u innych osób, ale u mnie zadziałał bardzo prosty mechanizm. Po prostu w pewnym momencie byłam już pełna. Choćbym chciała, nie byłam w stanie jeść więcej.

Wychodzi na to, że w ciągu ośmiu godzin i tak większość osób nie będzie w stanie się za bardzo objadać. Chyba, że nadmierne odżywianie jest w ich przypadku chorobą. Ale to już zupełnie inna historia. Tym bardziej że osoby chore nie powinny stosować diety 8-godzinnej.

Myślę, że książka jest rewelacyjna i niezwykle pomocna w odchudzaniu. Każda z was może śmiało z niej skorzystać. Napiszę nawet więcej. Jeśli wcześniej korzystałyście z innych diet i zabrakło zadowalających rezultatów, koniecznie przeczytajcie książkę Zinczenko i Moore’a. Ona odmieni wasze życie.

Informacje szczegółowe

Dieta 8-godzinnaPodtytuł: Obserwuj znikające kilogramy bez patrzenia na to co jesz

Autorzy: David Zinczenko, Peter Moore

Tłumaczenie: Zuzanna Kaszkur

Język oryginału: angielski

Język wydania: polski

Ilość stron: 304

Numer wydania: I

Wydawnictwo: Wydawnictwo Vital

Rok wydania: 2014

Data premiery: 2014-04-22

Interesujący artykuł? Podziel się z innymi:
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

O Stronie | Polityka Prywatności | Zasady Autorów | Warunki Użytkowania | Kontakt

© 2014-2017 Czas Diet. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści zabronione. | W oparciu o MyThemeShop.