Angela Dowden

Dieta 5:2 – Angela Dowden

Dieta 5:2 – Angela Dowden – książka o jednym z najciekawszych planów żywienia, jaki do tej pory widziałam. Ale uwaga! Dieta 5:2 nadaje się tylko dla ludzi myślących i potrafiących sprawować kontrolę nad własnymi zachciankami.

Jeśli jesteś zdeterminowana, możesz zapomnieć o wszystkich restrykcyjnych dietach, jakie do tej pory stosowałaś. Dieta 5:2 to nieskomplikowany i całkiem przyjemny sposób na skuteczne pozbycie się zbędnych kilogramów.

Niezależnie od tego, czy dieta 5:2 jest dla ciebie nowością, czy też od dawna się nią interesujesz – ta książka jest dla ciebie. Wybierz najlepsze dla siebie lekkie dania spośród różnych kuchni świata. Stwórz własny jadłospis, który zapewni ci zdrowie, szczupłą sylwetkę i dobre samopoczucie.

Wiele diet związanych z poszczeniem zawojowało cały świat, ale dieta 5:2 zdaje się być najlepsza. Poprzez zmniejszenie ilości spożywanych kalorii w zaledwie dwa dni każdego tygodnia, można schudnąć szybko i łatwo, zyskując przy tym wiele długofalowych korzyści zdrowotnych.

By dieta 5:2 działała, trzeba ograniczyć się przez dwa dni w tygodniu do spożywania maksymalnie 500 kalorii. To bardzo mało i dla wielu osób może stanowić nie lada wyzwanie. Jednakże dzięki książce Angeli Dowden możesz osiągnąć ten cel. W dodatku zrobisz to, jedząc bardzo smaczne posiłki. Odchudzanie jeszcze nigdy nie było tak przyjemne.

Dieta 5:2 – moja opinia

Książka jest bardzo ładnie wydana, ale nie to jest najważniejsze. Dla mnie liczy się jakość treści w niej zawartej. Na szczęście nie zawiodłam się. Tym bardziej mnie to cieszy, ponieważ uważam dietę 5:2 za jedną z najciekawszych, jakie można stosować. Jeśli zachować zdrowy rozsądek, to może okazać się najlepsza dieta odchudzająca dla wielu osób.

Książka Dieta 5:2 zawiera całe mnóstwo świetnych przepisów. Szczególnie ważne są te przeznaczone na dni postu. Te dania naprawdę mogą dostarczyć sporo kulinarnej satysfakcji, a przy tym są niskokaloryczne. Czego chcieć więcej?

Według mnie, Dieta 5:2 Angeli Dowden to jedna z tych książek, które warto mieć w domu. Przynajmniej do czasu, kiedy nauczysz się najbardziej interesujących przepisów i wejdą one do twojej żywieniowej tradycji. Kiedy to nastąpi, możesz z powodzeniem podarować książkę w prezencie komuś bliskiemu. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że to będzie dobry prezent i większość osób się ucieszy.

Kim jest Angela Dowden?

Angela Dowden jest absolwentką Uniwersytetu w Nottingham, gdzie studiowała nauki o żywieniu. Przez osiem lat pracowała w przemyśle spożywczym jako dietetyczka. Później, przez 15 lat, spełniała się jako dziennikarka, pisząc dla wielu magazynów – od World Cancer Research Fund do Closer. W 2012 roku otrzymała tytuł Nutrition and Health Writer/Broadcaster of the Year.

Dieta 5:2 – informacje szczegółowe

Autor: Angela Dowden

Tytuł oryginału: The 5:2 Cookbook: 100 Recipes for Fasting

Tłumaczenie: Szczepańska Małgorzata

Wydawnictwo: Wydawnictwo Buchmann

Język wydania: polski

Język oryginału: angielski

Ilość stron: 144

Numer wydania: I

Rok wydania: 2014

Forma: książka

Wymiary produktu [mm]: 52 x 251 x 193

Interesujący artykuł? Podziel się z innymi:
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

O Stronie | Polityka Prywatności | Zasady Autorów | Warunki Użytkowania | Kontakt

© 2014-2017 Czas Diet. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści zabronione. | W oparciu o MyThemeShop.