Uwaga!
Wszystkie artykuły w naszym serwisie mają charakter informacyjny. Nie jesteśmy jednak „Alfą i Omegą”. Nie traktujcie więc przekazywanych przez nas informacji jako prawd ostatecznych. Zanim zaczniecie stosować jakąkolwiek dietę, najlepiej skonsultować się z lekarzem lub dyplomowanym dietetykiem. Każdą decyzję związaną ze swoją dietą, podejmujecie samodzielnie i na własną odpowiedzialność.

Niniejszy serwis powstał z myślą o ludziach, którzy pragną schudnąć. Piszemy tutaj o wszystkim, co związane z prawidłowym i zdrowym odżywianiem. Pomożemy wam motywować się do wytrwałej pracy i wesprzemy inspirującymi artykułami.

Zdrowy styl życia jest łatwiejszy niż myślisz. Na początku wymaga nieco wysiłku, ale po jakimś czasie staje się tak naturalny, że człowiek nawet nie zauważa swojego odmiennego (od reszty społeczeństwa) postępowania. Tak naprawdę to stan umysłu (a co za tym idzie, również ciała).

Wszyscy lubimy jeść!

To prawda. I nie bójmy się do tego przyznać. Jedzenie jest przyjemne i daje dużo satysfakcji. Nie znaczy to jednak, że powinniśmy folgować sobie bez żadnych ograniczeń. Wręcz przeciwnie: zacznijmy korzystać z zalet spożywanych pokarmów, a ograniczmy wpływ na nasze ciało ich wad.

Co znajduje się na tej stronie?

  • Porady dotyczące zdrowego odżywiania.
  • Opisy diet wraz z wadami i zaletami, a także ewentualnymi przeciwwskazaniami.
  • Przepisy i jadłospisy, które skutecznie pomagają utrzymać prawidłową wagę.
  • Fakty i mity na temat odżywiania.
Interesujący artykuł? Podziel się z innymi:
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone